User Import (6.x-4.2) - en to jv translation catalogue (26 entries)

en: Next
jv: Sakterusé

en: user
jv: panganggo

en: Delete
jv: Busak

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Cancel
jv: Batal

en: Available variables are:
jv: Variabel sing disediakna:

en: Test
jv: Ujian

en: Message
jv: Pesen

en: Password
jv: Sandhi

en: none
jv: ora ana

en: Settings
jv: Sétingan

en: edit
jv: sunting

en: Import
jv: Ngimpor

en: Save
jv: Simpen

en: Update
jv: Dianyari

en: Continue
jv: Lanjutna

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: file
jv: berkas

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Error
jv: Salah

en: Options
jv: Opsi

en: Contact
jv: Kontak

en: Roles
jv: Parāgā

en: Location
jv: Lokasi

en: Performance
jv: Kadigdayan

en: Profile
jv: Profil
