User Import Organic Groups (6.x-1.1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Groups
ar: مجموعات

en: Available variables are:
ar: المتغيرات المتاحة:

en: Import
ar: استيراد

en: Upload
ar: رفع

en: User
ar: المستخدم

en: file
ar: ملف

en: status
ar: الحالة

en: Message Subject
ar: موضوع الرسالة
