User Import Organic Groups (6.x-1.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Available variables are:
ast: Las variables válidas son:

en: Import
ast: Importar

en: Upload
ast: Xubir

en: User
ast: Usuariu

en: file
ast: ficheru

en: status
ast: estáu
