User Import Organic Groups (6.x-1.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Groups
cs: Skupiny

en: Available variables are:
cs: Dostupné proměnné jsou:

en: Upload
cs: Nahrát

en: User
cs: Uživatel

en: file
cs: soubor

en: status
cs: stav

en: Message Subject
cs: Předmět zprávy
