User Import Organic Groups (6.x-1.1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Groups
da: Grupper

en: Available variables are:
da: Tilgængelige variable er:

en: Import
da: Importér

en: User
da: Bruger

en: Organic Groups
da: Organiske grupper

en: CSV File
da: CSV-fil

en: file
da: fil

en: Message Subject
da: Emne

en: Plain Text
da: Ren tekst

en: Add User
da: Tilføj bruger
