User Import Organic Groups (6.x-1.1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Available variables are:
dz: འཐོབ་ཚུགས་པའི་  འགྱུར་ཅན་ཚུ:

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Upload
dz: མངོན་གསལ་འབད་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: file
dz: ཡིག་སྣོད།

en: status
dz: གནས་ཚད་
