User Import Organic Groups (6.x-1.1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Groups
eo: Grupoj

en: Available variables are:
eo: Disponeblaj variabloj estas:

en: Import
eo: Importu

en: Upload
eo: Alŝutu

en: User
eo: Uzanto

en: file
eo: dosiero

en: status
eo: stato
