User Import Organic Groups (6.x-1.1) - en to fr translation catalogue (24 entries)

en: Groups
fr: Groupes

en: Available variables are:
fr: Les variables disponibles sont :

en: Import
fr: Importer

en: Upload
fr: Transférer

en: User
fr: Utilisateur

en: Upload a CSV file.
fr: Transférer un fichier CSV.

en: Maximum file size: !size MB.
fr: Taille maximum du fichier : !size Mo.

en: CSV File
fr: Fichier CSV

en: imported
fr: importé

en: file
fr: fichier

en: started
fr: démarré

en: processed
fr: traité

en: errors
fr: erreurs

en: status
fr: statut

en: Continue Processing
fr: Continuer le traitement

en: No Groups have been defined.
fr: Aucun groupe n'a été défini.

en: Group Assign
fr: Assignation de Groupe

en: Existing Users
fr: Utilisateurs existants

en: Message Subject
fr: Sujet du Message

en: Email Format
fr: Format de courriel

en: Plain Text
fr: Texte brut

en: Email Body
fr: Corps du courriel

en: Email CSS
fr: CSS de courriel

en: Add User
fr: Ajouter un Utilisateur
