User Import Organic Groups (6.x-1.1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Groups
gl: Grupos

en: Available variables are:
gl: As variábeis dispoñíbeis son:

en: Import
gl: Importar

en: Upload
gl: Subir

en: User
gl: Usuario/a

en: file
gl: ficheiro

en: status
gl: estado

en: Message Subject
gl: Asunto da mensaxe

en: Add User
gl: Engadir Usuario/a
