User Import Organic Groups (6.x-1.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Groups
id: Grup-grup

en: Available variables are:
id: Variabel yang bisa digunakan:

en: Import
id: Impor

en: Upload
id: Unggah

en: User
id: Pengguna
