User Import Organic Groups (6.x-1.1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Groups
is: Hópar

en: Available variables are:
is: Tiltækar breytur eru:

en: Import
is: Flytja inn

en: Upload
is: Hlaða upp

en: User
is: Notandi

en: file
is: skrá

en: errors
is: villur

en: status
is: staða
