User Import Organic Groups (6.x-1.1) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: Groups
ja: グループ

en: Available variables are:
ja: <br>
    利用可能な変数:

en: Import
ja: インポート

en: Upload
ja: アップロード

en: User
ja: ユーザー

en: Organic Groups
ja: グループ【Organic groups】

en: Upload a CSV file.
ja: CSVファイルをアップロード

en: Maximum file size: !size MB.
ja: 最大ファイルサイズ: !size MB。

en: CSV File
ja: CSVファイル

en: importable
ja: インポート可

en: imported
ja: インポート済

en: file
ja: ファイル

en: started
ja: スタート日時

en: processed
ja: 処理済

en: errors
ja: エラー

en: status
ja: 状態

en: Continue Processing
ja: 処理の続行

en: User Import
ja: ユーザーインポート

en: Message Subject
ja: メッセージの件名

en: Email Format
ja: メールの形式

en: Plain Text
ja: プレーンテキスト

en: Use if sending HTML formated email.
ja: HTML形式のメールを送信する場合に使用。

en: Remove Info
ja: 削除に関して
