User Import Organic Groups (6.x-1.1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Available variables are:
ka: არესებული ცვლადებია:

en: Import
ka: იმპორტი

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: file
ka: ფაილი

en: status
ka: სტატუსი
