User Import Organic Groups (6.x-1.1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Groups
kn: ಸಮೂಹಗಳು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Upload
kn: ಅಪ್ ಲೋಡ್ ಮಾಡಿ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: file
kn: ಕಡತ

en: Plain Text
kn: ಸರಳ ಪಠ್ಯ

en: Add User
kn: ಬಳಕೆದಾರನನ್ನು ಸೇರಿಸಿ
