User Import Organic Groups (6.x-1.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Upload
mn: Оруулах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: file
mn: Файл

en: status
mn: статус
