User Import Organic Groups (6.x-1.1) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Groups
nl: Groepen

en: Available variables are:
nl: Beschikbare variabelen zijn:

en: Import
nl: Importeren

en: Upload
nl: Uploaden

en: User
nl: Gebruiker

en: Upload a CSV file.
nl: Upload een CSV-bestand.

en: Maximum file size: !size MB.
nl: Maximale bestandsgrootte: !size MB.

en: CSV File
nl: CSV-bestand

en: importable
nl: importeerbaar

en: imported
nl: geïmporteerd

en: file
nl: bestand

en: started
nl: gestart

en: processed
nl: verwerkt

en: errors
nl: fouten

en: Continue Processing
nl: Verder verwerken

en: Existing Users
nl: Bestaande gebruikers

en: Message Subject
nl: Onderwerp van het bericht

en: Email Format
nl: E-mailformaat

en: Plain Text
nl: Gewone tekst

en: Use if sending HTML formated email.
nl: Gebruik wanneer HTML geformateerde e-mail wordt gezonden.

en: Add User
nl: Gebruiker toevoegen

en: Remove Info
nl: Info verwijderen
