User Import Organic Groups (6.x-1.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Groups
oc: Gropes

en: Available variables are:
oc: Las variablas disponiblas son  :

en: Import
oc: Importar

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: User
oc: Utilizaire

en: file
oc: fichièr

en: status
oc: estatut
