User Import Organic Groups (6.x-1.1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Groups
sk: Skupiny

en: Available variables are:
sk: Dostupné premenné sú:

en: Import
sk: Importovať

en: Upload
sk: Nahrať

en: User
sk: Používateľ

en: file
sk: súbor

en: status
sk: stav

en: Message Subject
sk: Predmet správy

en: Plain Text
sk: Čistý text

en: Email Body
sk: Text e-mailu
