User Import Organic Groups (6.x-1.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Groups
sv: Grupper

en: Available variables are:
sv: Tillgängliga variabler är:

en: Import
sv: Importera

en: Upload
sv: Ladda upp

en: User
sv: Användare

en: file
sv: fil

en: Message Subject
sv: Ämne för meddelande

en: Add User
sv: Lägg till användare
