User Import Organic Groups (6.x-1.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Groups
te: సమూహాలు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Upload
te: ఎక్కించు

en: User
te: వాడుకరి

en: file
te: ఫైలు

en: status
te: స్థితి
