User Import Organic Groups (6.x-1.1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Groups
tr: Gruplar

en: Available variables are:
tr: Var olan değişkenler:

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Upload
tr: Yükle

en: User
tr: Kullanıcı

en: Organic Groups
tr: Organik Gruplar

en: file
tr: dosya

en: status
tr: durum

en: Message Subject
tr: Mesaj konusu

en: Plain Text
tr: Düz Metin

en: Add User
tr: Kullanıcı Ekle
