User Import Organic Groups (6.x-1.2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Groups
af: Groepe

en: Organic groups
af: Organiese groepe

en: Available variables are:
af: Beskikbare veranderlikes is:

en: Import
af: Voer in

en: Upload
af: Oplaai

en: User
af: Gebruiker
