User Import Organic Groups (6.x-1.2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Groups
az: Qruplar

en: Import
az: İmport

en: Upload
az: Yükləmə

en: User
az: İstifadəçi

en: file
az: fayl
