User Import Organic Groups (6.x-1.2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Groups
be: Групы

en: Available variables are:
be: Даступныя зьменныя:

en: Import
be: Імпарт

en: Upload
be: Загрузіць

en: User
be: Карыстальнік

en: file
be: файл

en: status
be: статус
