User Import Organic Groups (6.x-1.2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Available variables are:
bg: Достъпните променливи са:

en: Import
bg: Импортирай

en: Upload
bg: Трансфер

en: User
bg: Потребител

en: file
bg: файл

en: status
bg: състояние
