User Import Organic Groups (6.x-1.2) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Groups
cy: Grwpiau

en: Available variables are:
cy: Newidion sydd ar gael yw:

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Upload
cy: Llwytho i fyny

en: User
cy: Defnyddiwr

en: file
cy: ffeil

en: status
cy: statws
