User Import Organic Groups (6.x-1.2) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Groups
et: Grupid

en: Organic groups
et: Orgaanilised grupid

en: Available variables are:
et: Võimalikud muutujad on:

en: Import
et: Impordi

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: User
et: Kasutaja

en: file
et: fail

en: errors
et: vead

en: status
et: olek

en: Add User
et: Lisa kasutaja
