User Import Organic Groups (6.x-1.2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Groups
hr: Grupe

en: Organic groups
hr: Organske grupe

en: Available variables are:
hr: Dostupne varijable su:

en: Import
hr: Uvezi

en: Upload
hr: Otpremi

en: User
hr: Korisnik

en: file
hr: datoteka
