User Import Organic Groups (6.x-1.2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Available variables are:
km: អថេរ​ដែល​អាច​ប្រើ​បាន​មាន ៖

en: Import
km: នាំចូល

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: file
km: ឯកសារ​

en: status
km: ស្ថានភាព
