User Import Organic Groups (6.x-1.2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Import
ku: هاوردن

en: Upload
ku: بارکردن

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: file
ku: په‌ڕگه‌

en: status
ku: ڕەوش
