User Import Organic Groups (6.x-1.2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Groups
ne: समूह

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Upload
ne: अपलोड

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: file
ne: फ़ाइल

en: status
ne: स्थिति
