User Import Organic Groups (6.x-1.2) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Groups
pl: Grupy

en: Organic groups
pl: Grupy organiczne

en: Available variables are:
pl: Dostępne zmienne to:

en: Import
pl: Importuj

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: User
pl: Użytkownik

en: Maximum file size: !size MB.
pl: Maksymalny rozmiar pliku: !size MB.

en: file
pl: plik

en: Message Subject
pl: Temat wiadomości

en: Add User
pl: Dodaj użytkownika
