User Import Organic Groups (6.x-1.2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Available variables are:
sq: Të ndryshueshmet në dispozicion janë:

en: Import
sq: Importo

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: User
sq: Përdoruesi

en: file
sq: skedar

en: status
sq: gjendja
