User Import Organic Groups (6.x-1.2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Groups
ta: குழுமம்

en: Organic groups
ta: இயற்கை குழுக்கள்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Upload
ta: தரவேற்று

en: User
ta: பயனர்

en: file
ta: கோப்பு

en: status
ta: நிலை
