User Import Organic Groups (6.x-1.2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Groups
ug: گۇرۇپپىلار

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: file
ug: ھۉججەت

en: status
ug: ھالىتى
