User Import Organic Groups (6.x-1.2) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Groups
vi: Nhóm

en: Organic groups
vi: Nhóm

en: Available variables are:
vi: Các biến số có hiệu lực là:

en: Import
vi: Nhập vào

en: Upload
vi: Tải lên

en: User
vi: Người dùng

en: CSV File
vi: Tập tin CSV

en: file
vi: tập tin

en: status
vi: trạng thái

en: Plain Text
vi: Văn bản thô

en: Add User
vi: Thêm người dùng
