User Import Organic Groups (6.x-1.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Groups
bo: ཚོ།

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: file
bo: ཡིག་ཆ

en: status
bo: གནས་སྟངས
