User Import Organic Groups (6.x-1.2) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Groups
ca: Grups

en: Available variables are:
ca: Les variables disponibles són:

en: Import
ca: Importa

en: Upload
ca: Puja

en: User
ca: Usuari

en: Upload a CSV file.
ca: Carrega un fitxer CSV.

en: Maximum file size: !size MB.
ca: Mida màxima del fitxer: !size MB.

en: CSV File
ca: Fitxer CSV

en: imported
ca: importat

en: file
ca: fitxer

en: status
ca: estat

en: Message Subject
ca: Títol del missatge
