User Import Organic Groups (6.x-1.1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Groups
fa: گروه‌ها

en: Available variables are:
fa: متغیرهای موجود عبارتند از:

en: Import
fa: ورود

en: Upload
fa: بارگذاری

en: User
fa: کاربر

en: file
fa: فایل

en: status
fa: وضعیت

en: Message Subject
fa: موضوع پیام

en: Plain Text
fa: متن ساده
