User Import Organic Groups (6.x-1.1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Groups
hi: समूह

en: Available variables are:
hi: उपलब्ध चर हैं:

en: Import
hi: आयात करें

en: Upload
hi: अपलोड

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: file
hi: फ़ाइल

en: status
hi: स्थिति
