User Import Organic Groups (6.x-1.1) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Groups
hu: Csoportok

en: Available variables are:
hu: Használható változók:

en: Upload
hu: Feltöltés

en: User
hu: Felhasználó

en: Organic Groups
hu: Öntevékeny csoportok

en: Upload a CSV file.
hu: CSV fájl feltöltése.

en: Maximum file size: !size MB.
hu: A legnagyobb megengedett fájlméret !size MB.

en: CSV File
hu: CSV fájl

en: imported
hu: importált

en: file
hu: fájl

en: errors
hu: hibák

en: status
hu: állapot

en: Message Subject
hu: Üzenet tárgya

en: Plain Text
hu: Egyszerű szöveg

en: Email Body
hu: Email törzse

en: Email CSS
hu: E-mail CSS

en: Add User
hu: Felhasználó hozzáadása
