User Import Organic Groups (6.x-1.1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: User
hy: Օգտագործող

en: file
hy: ֆայլ

en: status
hy: կարգավիճակը
