User Import Organic Groups (6.x-1.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Groups
lt: Grupės

en: Available variables are:
lt: Galima naudoti tokius kintamuosius:

en: Import
lt: Importuoti

en: Upload
lt: Įkelti

en: User
lt: Narys

en: file
lt: failas

en: status
lt: būsena
