User Import Organic Groups (6.x-1.2) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Groups
lv: Grupas

en: Organic groups
lv: Organiskās grupas

en: Available variables are:
lv: Pieejamie mainīgie ir:

en: Import
lv: Importēt

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: User
lv: Lietotājs

en: file
lv: fails

en: errors
lv: kļūdas

en: status
lv: statuss

en: Message Subject
lv: Vēstules temats

en: Plain Text
lv: Vienkāršs teksts

en: Email CSS
lv: Epasta CSS

en: Add User
lv: Pievienot Lietotāju
