User Import Organic Groups (6.x-1.2) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Groups
ml: കൂട്ടങ്ങൾ

en: Organic groups
ml: ഓർഗാനിക് ഗ്രൂപ്പുകൾ

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Upload
ml: അപ്‌ലോഡ്

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: file
ml: ഫയൽ

en: status
ml: സ്ഥിതി
