User Import Organic Groups (6.x-1.2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Groups
ro: Grupuri

en: Available variables are:
ro: Variabilele disponibile sunt:

en: Upload
ro: Încarcă

en: User
ro: Utilizator

en: file
ro: fisier

en: status
ro: stare
