User Import Organic Groups (6.x-1.1) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Groups
ru: Группы

en: Available variables are:
ru: Доступны следующие переменные:

en: Import
ru: Импортировать

en: Upload
ru: Закачать

en: User
ru: Пользователь

en: Organic Groups
ru: Тематические группы

en: CSV File
ru: CSV файл

en: importable
ru: доступно для импорта

en: imported
ru: импортировано

en: file
ru: файл

en: processed
ru: обработано

en: status
ru: статус

en: Message Subject
ru: Тема сообщения

en: Plain Text
ru: Обычный текст

en: Email Body
ru: Содержимое письма

en: Add User
ru: Добавить пользователя
