User Import Organic Groups (6.x-1.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Groups
th: กลุ่ม

en: Available variables are:
th: ตัวแปรที่สามารถใช้งานได้:

en: Import
th: นำเข้า

en: Upload
th: อัพโหลด

en: file
th: แฟ้ม

en: status
th: สถานะ
