User Import Organic Groups (6.x-1.1) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Groups
uk: Групи

en: Available variables are:
uk: Доступні змінні:

en: Import
uk: Імпортувати

en: Upload
uk: Викласти

en: User
uk: Користувач

en: Organic Groups
uk: Тематичні групи

en: CSV File
uk: Файл CSV

en: importable
uk: доступне для імпорту

en: imported
uk: імпортовано

en: file
uk: файл

en: started
uk: запущено

en: processed
uk: оброблено

en: errors
uk: помилки

en: status
uk: стан

en: Continue Processing
uk: Продовжити обробку

en: Message Subject
uk: Тема повідомлення

en: Email Format
uk: Формат електронного листа

en: Plain Text
uk: Простий текст

en: Email Body
uk: Уміст листа

en: Add User
uk: Додати користувача

en: Import Report
uk: Імпортування звіту
