User Permissions (6.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Access control
be: Кантроль доступа.

en: Name
be: Імя

en: locked
be: заблакавана

en: edit permissions
be: змяніць правы

en: edit role
be: рэдагаваць статус
